Villa Fioretina Ksamil,

Vedi Mappa

E vendosur në Ksamil, 2.6 km nga Parku Kombëtar të Butrintit, Villa Fiorentina ofron strehim me ajër të kondicionuar, parkim falas private, një tarracë dielli, një plazh privat dhe një bar dhomat përfshijnë një TV banesë ekran, tualetin kompliment një tharëse flokësh dhe, në disa raste, një zonë të rehatshme shtrojë. Ju mund të pish […]

A Partire da
Solo Online

Hotel New Crystal Ksamil,

Vedi Mappa

Vetëm 200 metra nga një plazh, Hotel New Crystal ofron një restorant bar në plazh, një plazh privat me shtretër dielli dhe cadra dhe dhoma me një ballkon dhe ajrit të kondicionuar njësi, disa prej të cilave shfaqë një aneks kuzhine me sobë, përfshijnë TV kabllor, një frigorifer, një tavolinë dhe një banjo me dush […]

A Partire da
Solo Online

Villa Withe Ksamil,

Vedi Mappa

Vendndodhja: Hotel nga deti, në një nga zonat e vendndodhjes Ksamil ideal për ata që duan të udhëtojnë me makinë. Largësia nga plazhet e Sarandës – 300 MT Shërbime: Të gjitha dhomat janë të zbukuruara dhe të gjitha me pamje në det Llojet Dhomat: Hoteli ofron dhoma nga 2 persona – Dhoma gjumi 3 persona […]

A Partire da
Solo Online

Appartamenti Judi Saranda,

Vedi Mappa

Kjo pronë është një 1-minuta në këmbë nga plazhi. Apartamente Judi është vendosur në qendër të Sarandës dhe ofron strehim me ajër të kondicionuar. Pa pagesë WiFi dhe parkim falas janë në dispozicion në faqen. rtamente të vijë me një satelit të sheshtë TV dhe një ballkon. Ekziston edhe një aneks kuzhine e pajisur plotësisht. […]

A Partire da
Solo Online

Hotel Saranda Palace,

Vedi Mappa

Kjo pronë është e vendosur një 1-minuta në këmbë nga plazhi. E vendosur të drejtë tjetër për plazhin Sarandës, Saranda Palace përmban një pishinë në natyrë sezonale, një bar me një tarracë të gjerë diell dhe ofron falas Wi-Fi dhe një parking privat makinë për disa me pamje nga deti, të gjitha dhomat janë të […]

A Partire da
Solo Online

Villa Ria Ksamil,

Vedi Mappa

E vendosur në Ksamil, 2.7 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, Vila Ria ofron ajer te kondicionuar dhe parkim falas private në vend. Strehimet Vila Ria përfshijnë një zonë të shtrojë, një zonë ngrënie dhe një kuzhinë me furrë, frigorifer dhe sobë. Banjo private është i kompletuar me tualetin dhe një banjë ose dush. Linens […]

A Partire da
Solo Online

Villa Maneo Saranda,

Vedi Mappa

Pozicioni: Apartamente vendosura në bulevardin përgjatë qendrës së Sarandës në afërsi të shumë hotele. vend ideal për ata që duan të udhëtojnë me makinë. Larg nga plazhet e Sarandës – 200 Mt Shërbimet: Apartamente ofrojnë të gjitha shërbimet themelore për një qëndrim të këndshëm si një aneks kuzhine, enë kuzhine gatimi, në shtrat dhe pajisje […]

A Partire da
Solo Online

Appartamenti Ajla Saranda,

Vedi Mappa

Apartamente të vendosura në bulevardin përgjatë qendrës së Sarandës në afërsi të shumë hotele dhe supermarkete. vend ideal për ata që duan të udhëtojnë me makinë. Larg nga plazhet e Sarandës – 200 Mt Shërbimet: Apartamente ofrojnë të gjitha shërbimet themelore për një qëndrim të këndshëm si një aneks kuzhine, gatim vegla, në shtrat dhe […]

A Partire da
Solo Online

Appartamenti Arben Saranda,

Vedi Mappa

Pozicioni: mobiluar apartamente në një stil modern, të vendosura në bulevardin përgjatë qendrës së Sarandës në afërsi të shumë hotele dhe supermarkete. vend ideal për ata që duan të udhëtojnë me makinë. Larg nga plazhet në Sarandë – 20 Mt Services: Apartamente ofrojnë të gjitha shërbimet themelore për një qëndrim të këndshëm si një aneks […]

A Partire da
Solo Online

Tini Residence Sarande,

Vedi Mappa

Apartamente Tini Residence ofron strehim me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë në Sarandë , 28 km nga qyteti i Korfuzit dhe 35 km nga Glyfada . Apartament ka një TV banesë ekran , një kuzhinë me frigorifer, parking privat në asnjë pagesë shtesë dhe peshqir . Disa njësi të përfshijë një zonë ngrënie […]

A Partire da€ 30.00
Solo Online