Hotel Royal Saranda,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur vetëm 20 metra nga plazhi, Hotel Royal Saranda ofron dhoma me ajër të kondicionuar me ballkone dhe të lirë Wi-Fi, një tarracë verore, bar dhe restorante në vend, ku ju mund të gëzojnë ushqim dhe pije dhe një […]

A Partire da€ 24.00
Solo Online

Villa Maneo Saranda,

Vedi Mappa

Pozicioni: Apartamente vendosura në bulevardin përgjatë qendrës së Sarandës në afërsi të shumë hotele. vend ideal për ata që duan të udhëtojnë me makinë. Larg nga plazhet e Sarandës – 200 Mt Shërbimet: Apartamente ofrojnë të gjitha shërbimet themelore për një qëndrim të këndshëm si një aneks kuzhine, enë kuzhine gatimi, në shtrat dhe pajisje […]

A Partire da
Solo Online

Hotel Kristal,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Kristal ka 2 tarraca, një tarracë, një restorant dhe një bar dhe në fund një parking privat. Të gjitha dhomat kanë WiFi dhe kanë një TV, disa kanë një tarracë apo ballkon, dhe disa dhomë përfshin gjithashtu një zonë […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Guesthouse Vila Druri Dhermi,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Dhërmi ndodhet, vetëm 100 metra nga plazhi me guralecë, Guesthouse Vila Druri Dhermi ka një ballkon të mobiluar dhe ajer te kondicionuar, pa Wi-Fi. Të gjitha dhomat kanë pamje nga deti dhe kopsht, një frigorifer dhe një banjo private me […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Hotel Kaduku,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në qendër të Shkodrës, Hotel Kaduku është i afërt me të gjitha vendet kryesore të qytetit dhe ofron një bar dhe restorant që i shërben ushqimet tradicionale dhe ndërkombëtare. Ajo ofron shërbime falas të tilla si të lirë […]

A Partire da€ 10.00
Solo Online

Hotel Hildon,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur Dhërmi, 45 km nga Saranda, HILDON Hotel përmban parkim të lirë Wi-Fi dhe të lirë privat. Hoteli ka një pishinë të hapur dhe një plazh privat, dhe të ftuarit mund të gëzojnë një vakt në restorant. Çdo dhomë […]

A Partire da€ 54.00
Solo Online

Grand Hotel Aita,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur Radhime, 10 km nga Vlora dhe pranë një plazh të pronës së tij, Grand Hotel Aita ofron falas Wi-Fi dhe parkim, dhe përmban një restorant dhe dhoma zbukuruar në mënyrë moderne. Të gjitha dhomat kanë pamje në det […]

A Partire da€ 20.00
Solo Online

Titania Hotel,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Sarandë, përballë detit dhe një shëtitje të shkurtër nga plazhi më i afërt, Hotel Titania ofron dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi të lirë. Dhomat përfshijnë një TV banesë ekran, një banjo private me dush, tharëse […]

A Partire da€ 28.00
Solo Online

Apartments Flower Residence,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Sarandë (Saranda në italisht), 200 metra nga Plazhi më i afërt, Apartamente & Dhoma Flower Residence ofron qasje të lirë Wi-Fi dhe parkim pa pagesë shtesë. Të gjitha apartamentet dhe studio kanë ajër të kondicionuar, banesë-ekran TV […]

A Partire da€ 35.00
Solo Online

Guest House Hyseni,

Vedi Mappa

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hyseni Guest House është e vendosur përballë plazh në Sarandë dhe ofron parkim falas private në vend dhe WiFi të lirë dhe ka një ruajtjen valixhe. Çdo apartament ka brendshme me ajër të kondicionuar, një ballkon me pamje në det, […]

A Partire da€ 15.00
Solo Online
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories