Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Sarandë, 3 minuta më këmbë nga plazhi më i afërt, 6 Milje Hotel ofron një pishinë, një restorant, parkim të lirë dhe dhoma me ajër të kondicionuar me ballkone dhe TV me ekran të sheshtë. 6 Milje Hotel është një makinë 15-minuta nga kufiri me Greqinë, 5 km nga arkeologjik të Butrintit, e mbrojtur nga UNESCO, dhe 34 km nga pishinë natyrore e burimit të ujit Syri i Kalter. Ju mund të ecin në stacionin kryesor të autobusëve në 1 minutë dhe në qendër të Sarandës, i njohur për natës e saj të gjallë dhe shumëllojshmëri e restorante, në 15 minuta, ndërsa ishulli i Korfuzit është një udhëtim 30-minuta motoskaf.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Terrazza
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Cassaforte
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories