Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Adriatik Apartamente Albania ofron WiFi falas. Disa dhoma kanë një tarracë dhe / ose ballkon me pamje nga deti apo malet, të tjerët kanë një aneks kuzhine me sobë dhe të gjitha kanë një zonë të shtrojë, një kuzhinë me mikrovalë dhe një banjo private me tualetin dhe peshqir. Guests gjithashtu mund të përfitojnë nga një restorant dhe një bar. E pajisur me pajisje për sportet e ujit dhe shigjetat luajnë, dhe të shërbimit të makinave dhe biçikletave me qira, Apartamente Adriatikut Shqipëria është e vendosur në një zonë të njohur për të hipur në kalë, rrëshqitje në ajër, çiklizmit dhe peshkim.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • Fronte spiaggia
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • Snack bar
 • Minibar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback