Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Dhomë
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Nestled në Parkun Kombëtar të Butrintit, Apartments e Angel është e vendosur në Ksamil, vetëm 300 metra nga deti dhe ofron strehim vetë-furnizim ushqimi me ajër të kondicionuar dhe WiFi të lirë. E pajisur me ballkone, dhoma të ketë një zonë të shtrojë me TV të sheshtë dhe një banjo. Të përgatisë ushqimin tuaj në një aneks kuzhine me frigorifer dhe të mbrojnë veten e pajisjeve për Barbecue të përbashkët. Apartamente e Angel gjithashtu ofron një dhomë lojë dhe parkim falas.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Terrazza
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Servizio in camera
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback