Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Comfort Apartament është e vendosur 150 metra nga një plazh me rërë dhe 35 km nga Glyfada dhe ofron një pamje të detit dhe strehim në një zonë të qetë të Sarandës. Apartamentet janë të pajisura me TV të sheshtë, një banjo private dhe një kuzhinë me furrë dhe frigorifer.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Fronte spiaggia
 • Vicino al mare
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback