Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Apartament Dhermi 1 ofron strehim në Dhërmi, 45 km nga Saranda. Apartament Dhermi 1 ka pamje në det dhe është 37 km nga Vlora. Shërbime të tjera përfshijnë parkim falas private në vend. Kuzhinë ka një mikrovalë dhe ka një banjo private. Ajo është gjithashtu një TV.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback