Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Apartamente mast të ketë një zonë ngrënie dhe një kuzhinë të pajisur me frigorifer, sobë dhe enë gatimi, zonë të shtrojë me TV dhe WiFi të lirë, ajer te kondicionuar dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe bidet. I rrethuar nga një kopsht, një makinë 10-minuta nga qendra e Vlorës (Vlorë) dhe 6 km nga tarracë natyrore Kuzum Baba dhe Sheshin e Pavarësisë.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback