Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Apartamente Square ofron strehim vetë-furnizim ushqimi me një ballkon dhe pamje kopsht, ndodhet vetëm 5 minuta më këmbë nga plazhi me rërë. Apartamenti përmban një zonë rri kot me të hapur-plan me një TV të sheshtë, një tavolinë ngrënie dhe një aneks kuzhine me sobë dhe frigorifer, me një dekor moderne të stilit.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • Animali ammessi
 • Ristorante
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback