Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Të Rezidenca Panorama Apartamente ofron apartamente vetë-hotelierike me ballkone vetëm 500 metra nga plazhi Saint-Tropez dhe vetëm 2.5 km nga skenik vend Kuzum Baba. Apartamente dhe studiot kanë një zonë që jetojnë me TV kabllor dhe një kuzhinë me furrë, mikrovalë dhe frigorifer, ajer te kondicionuar dhe pikëpamjet e detit. Prona është e vendosur në një zonë ideale për sportet e ujit, scuba diving dhe zhyten qielli, disa hapa larg nga disa dyqane ushqimore dhe restorante dhe 1 km nga porti traget, me lirë Wi-Fi dhe një kopsht të përbashkët.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Animali ammessi
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback