Posizione: Det
Tipo di struttura: Vilë
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Apartments Villa Landi, e ndodhur në Ksamil, ndodhet 1 km nga plazhi më i afërt. Apartamente Villa Landi ofron apartamente te bollshme kanë një fireplace, WiFi, parkim falas, dhe një Barbecue të përbashkët. Të gjitha vendet kanë ajër të kondicionuar, tarracë, makinë larëse, zonë të gjallë, kuzhinë të pajisur plotësisht, dhe banjo me dush.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback