Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Dhoma Filoxenia është e vendosur në frontin e një plazh me rërë dhe ofron falas Wi-Fi dhe një kopsht me tarracë dhe Barbecue objekteve të mëdha në dispozicion pa pagesë. Ajo përmban një 24-orë në ditë, magazinimit valixhe dhe një shërbim hekurosje dhe pastrim kimik. Si mysafirë, edhe mysafirët mund të gëzojnë kuzhinë të përbashkët. Hotel ofron kabina private me një oborr spanjol, zonë të shtrojë, CD player, beres kafeje, zona ngrënie me tavolinë dhe një banjo private me vaskë, tharëse flokësh dhe peshqir. Në vend ka parkim të lirë. Filoxenia Dhoma është 1 km nga një restorant që shërben shqipe tradicionale, 3 kilometra nga një stacion autobusi dhe 5 km nga porti traget.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback