Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Apartament beachfront ofron strehim për kafshët në Radhimë, 14 km nga Vlora. Vizitorë të përfitojnë nga një ballkon. Shërbime të tjera përfshijnë parkim falas private në vend. Nuk është një zonë të shtrojë dhe një kuzhinë të plotë me furrë, frigorifer dhe sobë. Peshqir dhe liri krevat janë në dispozicion në këtë apartament. Nuk është një banjo private me vaske ose dush dhe bidet. Pronës ka një zonë plazh privat dhe Car Rentals janë në dispozicion.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Animali ammessi
 • Spiaggia privata
 • Fronte spiaggia
 • Parcheggio privato
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories