Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Ofrimi i një plazh privat dhe pishinë të hapur me shtretër dielli të lirë dhe cadra, Bougainville Bay i ri ofron apartamente elegante me ajër të kondicionuar, të plotë me qasje të lirë WiFi, satelit LCD TV, tarracë dhe kopsht privat. Në plazh pret një bar që shërben pije të ndryshme dhe kokteje, pica dhe ushqime; ju gjithashtu mund të bëni përdorimin e pajisjeve të zhytjes, aktivitete në të cilën ju do të eksperimentuar në sajë të mësimeve në dispozicion. Turistik ka disa barka të vogla, që do të përdoret për udhëtime të shkurtra në Butrint apo Ksamil. Personeli mund të organizoni ekskursione në destinacione të tjera në Shqipëri, si Vlorë, Durrës dhe Tiranë. Qendra e Sarandës është një 15-minuta në këmbë përgjatë ujore ose me autobus. Një stacion në rrugën kryesore, vetëm 25 metra nga e para. A Saranda do të kenë mundësi të admirojnë pamje nga Kalaja e Lekursit, në majë të malit, ose të vizituar 7 kishat historike të vendosura aty pranë. Qyteti i Butrintit, një Site Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s, është 20 minuta me autobus.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Terrazza
 • Spiaggia privata
 • Fronte spiaggia
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • Snack bar
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback