Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Star Palace Hotel është e vendosur në Ksamil, në Parkun Kombëtar të Butrintit, vetëm 200 metra nga deti. Hoteli ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe WiFi të lirë, një restorant, një bar, një supermarket të vogël dhe një parking. Dhomat në Hotel Palace Divo kanë një ballkon dhe banjo private me vaskë ose dush. Të gjitha të strehimit të përfshijë një frigorifer.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback