Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Doni Apartamente është e vendosur në Ksamil, 2.9 km nga Parku Kombëtar të Butrintit. Ekziston edhe një parking privat. Me një tarracë, të gjitha njësitë përfshijnë një zonë të shtrojë dhe dhomë ngrënie. Ekziston edhe një kuzhinë, të pajisur me furrë, frigorifer dhe sobë. Doni Apartamente ofron falas Wi-Fi. Ka edhe peshqir dhe liri krevat.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Ristorante
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback