Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Ndodhet 5 km nga qyteti port të Durrësit, Durrës Sea View Apartament ofron WiFi falas. Ju do të keni në kuzhinë me frigorifer, dhe një banjo private. Qëndruar në Durrës Sea View Apartament përfitojnë nga shërbimet e makinave me qira dhe të ftuarit mund të shëtitje në zonën përreth.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Fronte spiaggia
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback