Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Vendosur përballë plazh, elegante Epirus Hotel ofron studio me ajër të kondicionuar me TV kabllor dhe WiFi dhe parkim falas. Përveç kësaj, hoteli ka një restorant dhe 2 bare në plazh. Ju mund të pushojnë në tarracë nën hijen e çadrave prej kashte dhe i shërben tradicionale shqiptare dhe italiane në restorant. Epirit është vetëm 30 metra nga një supermarket, 100 metra nga një furrë buke dhe një farmaci, rreth 500 metra nga stacioni i autobusit lokal dhe 1 km nga qendra e qytetit, shtëpitë Muzeu i Sarandës (Saranda në italisht). Struktura është 800 metra nga portin e trageteve të Sarandës dhe 45 minuta me anije nga Ioannis Kapodistrias, Korfuzit.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • Terrazza
 • Spiaggia privata
 • Fronte spiaggia
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • Snack bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback