Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Golem Apartments është një 5-minuta në këmbë nga plazhi me rërë. Pronës ofron strehim vetë-furnizim ushqimi në një ndërtesë me pishinë sezonale në natyrë dhe një bar. Apartamenti ka një ballkon, ajer te kondicionuar dhe ngrohje. Pronës gjithashtu mburret me një zonë ngrënie dhe rri kot hapur-plan me TV satelit. Ekziston edhe një kuzhinë të pajisur me furrë dhe lugat.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Giardino
 • Vicino al mare
 • Bar
 • Snack bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback