Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur Dhërmi, në rajonin e Qarkut të Vlorës dhe 1 km nga 1 km plazh të gjatë, Hotel Greccia ka një tarracë me pamje në det dhe një bar. Ju kanë WiFi falas në të gjithë hotelin dhe parking privat. Disa dhoma kanë pikëpamjet e kopshtit apo male, ndërsa të gjithë vijnë me një zonë të ulur, TV dhe një banjo private me vaskë, bidet, bathrobes, pantofla dhe tualetin. Hoteli ofron një pritje 24-orëshe e 24, një sallon flokët dhe shërbime portier dhe pastrim kimik. Hotel Greccia është 5 km nga plazhi Gjipe dhe 50 km nga qyteti i Vlorës.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • Bar
 • Minibar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories