Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Në fshatin Gjilekë, rreth 2.5 km nga Dhërmi dhe 700 metra nga plazhi Drymades, Katër stinët Guest House ofron WiFi falas dhe dhoma me ajër të kondicionuar me ballkone private me pamje nga deti. Çdo dhomë është e pajisur me TV satelitor, frigorifer dhe banjo private të plotë me dush, tharëse flokësh dhe tualetin kompliment. Në Katër stinët Guest House ju do të gjeni një front 24-orëshe 24, dhe një kopsht me objektet Barbecue që të ftuarit mund të përdorni lirisht. Hoteli ofron një parkim falas private në vend. E pronës është rreth 20 km nga Parkun Kombëtar të Llogarasë dhe 70 km nga qyteti i Sarandës.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Vicino al mare
 • Bar
 • Snack bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Cassaforte
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback