Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.H1 Hotel menaxhohet direkt nga Shqipëria pushime, është e vendosur në fshatin e Orikumit, disa hapa nga deti, në një pozicion strategjik për të arritur të gjithë më ‘zonat e belle.H1 Hotel janë drejtuar nga stafi italiane. Në strukturën, përveç dhoma ju mund të gjeni një ‘piceri mirë pishinë, aperitivë në bazë të detit dhe tokës, kokteje të mëdha dhe një mëngjes të mirë italiane. H1 Hotel 8 Km Vlora Qyteti “, 20 km nga Dhermi një nga zonat më të bukura për plazhet e saj të bardhë, 25 km nga Ksamilit, 4 Km Rhadime. Pronës ofron spazione dhe dhoma të mobiluara mirë, shërbim falas Pishinë, bar Poolside, pije. Pranë ka restorante, supermarkete dhe të gjitha shërbimet themelore të dobishme për të qëndrimit tuaj. Prona ndodhet 8 km nga Vlora direkt në bregdet, në fshatin e Orikumit, është vetëm 300 metra nga deti. Pronës ka 7 dhoma, hoteli ofron një pishinë të lirë për të gjithë mysafirët, karrige plazhi falas për mysafirët, një piceri Poolside dhe bar-rostiçeri gjatë ditës. qetë, por qendrore vendndodhjen gamë të gjerë të dhoma të rehatshme dhe shërbime të shkëlqyera mobilje elegante dhe me cilësi

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • Snack bar
 • Minibar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Parcheggio pubblico
 • Reception 24 ore su 24
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Lingue parlate
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback