Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Vlorë, Hotel 4 Stinët ofron WiFi falas, një restorant dhe një bar. Të gjitha dhomat kanë TV. Ju gjithashtu mund të përfitojnë nga pastrim kimik. 4 Stinët ndodhet vetëm 500 metra nga Sheshin e Pavarësisë dhe 900 metra nga Kuzum Baba.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Terrazza
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • Snack bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Servizio lavanderia
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback