Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur të drejtën në bregdetin e Detit të Durrësit dhe të afërt me të gjitha tërheqjet kryesore, Hotel Ani ofron dhoma me ajër të kondicionuar me pamje unike të detit Adriatik, një restorant la carte, një bar dhe të lirë Wi-Fi është në dispozicion të gjithë pasurinë . Mobiluar me shkëlqim, të gjitha dhomat janë të pajisura me të sheshtë TV, telefon dhe banjo private. Disa gjithashtu kanë dush spa, ndërsa të tjerët kanë një dush. Hoteli ka gjithashtu një sallë konferencash, ndërsa restoranti tarracë ofron një meny të gjerë me enët italiane, tradicionale franceze dhe shqiptare. E pritjes është e hapur 24 orë në 24. Guests gjithashtu mund të parkojë makinën tuaj për të lira në pronë. Ju gjithashtu mund të gëzojnë një shëtitje në Boardwalk ose vizitoni faqet historike të tilla si amfiteatrin dhe Muzeun Arkeologjik. Hotel Ani ndodhet ngjitur me shtrirje të plazhit me rërë që shtrihet për më shumë se 20 km. Hoteli është 35 km nga qyteti i Tiranes dhe 20 km nga kryeqyteti.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • Minibar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback