Posizione:
Tipo di struttura: Hotel
Tipo di alloggio: Dhomë
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Apollonia ndodhet ne Ksamil dhe ofron WiFi falas në të gjithë ndërtesën. Dhomat në Hotel Apollonia përfshijë një TV dhe një banjo private dhe janë me ajër të kondicionuar.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback