Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Ndodhet rreth 1 km nga qendra e Elbasanit, Hotel Bar Restorant Ullinjve ofron një bar-restorant në vend, duke shërbyer kuzhinën tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare, një tarracë dhe parkim të lirë dhe pa Wi-Fi. Të gjitha dhomat kanë një ballkon, një TV satelit banesë ekran, një minibar, një tavolinë me karrige dhe një banjo private me dush. Struktura është 150 metra nga një dyqan ushqimesh dyqan dhe 400 metra nga një numër të bare dhe restorante të tjera. Agjenci turistike në qendër ofron ekskursione në Durrës dhe Sarandë dhe shërbimit të makinave me qira. Qendra e Elbasanit shtëpi një muze etnografik dhe bazilikën e Tepe. Hotel Bar Restorant Ullinjve është e vendosur 150 metra nga stacioni i autobusit lokal, 1 km nga stacioni i autobusit kryesore dhe 30 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • Terrazza
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • Minibar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback