Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. Featuring një pishinë me loungers dielli dhe cadra, një bar dhe një restorant, Hotel Belle Vue ndodhet 850 metra nga plazhi i Dhërmiut dhe 1.5 km nga qendra e qytetit. Dhomat kanë TV satelitor dhe ajer te kondicionuar, të cilat mund të shtohet në një pamje të detit ose maleve. Guests gëzojnë të lirë WiFi në të gjithë hotelin dhe parking privat. Prona është 74 km nga Saranda.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Giardino
 • Terrazza
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback