Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. E vendosur në qytetin e Gjirokastrës, vetëm nën Kalasë, Hotel Cajupi ofron strehim me lirë Wi-Fi dhe ajer te kondicionuar dhe një restorant shërbejnë shuplakë italiane dhe shqiptare dhe një mëngjes. Të gjitha dhomat kanë TV kabllor, një zonë të shtrojë dhe një banjo private me dush ose vaske. Bar hotel, me pamje nga rooftops e qytetit, ka një tarracë të gjerë, dhe lobi përmban një zonë rri kot ku ju mund të lexoni lajmet e ditës. Hoteli gjithashtu ofron takimi dhe hapësirë banket. Prona është vetëm 10 minuta më këmbë nga pazaret dhe muzeume, qendra kulturore dhe stacionet e transportit publik, 30 minuta me makinë nga një park natyror dhe një orë nga brigjet e Shqipërisë. Aeroporti i Tiranës dhe kufiri me Greqinë janë të arritshme me makinë në 5 orë dhe 1 orë respektivisht.

 

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Terrazza
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback