Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Himarë, Hotel Florida mbikëqyr detit dhe ofron një pishinë në natyrë sezonale, një restorant dhe ofron WiFi falas në të gjithë hotelin dhe një vend parkimi privat. Pets janë të lejuara. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar dhe TV. Ekziston edhe një pritje të hapur 24 orë në 24. Hotel Frida është 34 km nga Saranda dhe 47 km nga Paleokastritsa.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback