Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. Ndodhet 1 km nga qendra e Dhërmiut, Hotel Imperial ofron një restorant në vend e specializuar në tipike shqiptare, të lirë Wi-Fi, dhe dhoma me ajër të kondicionuar me ballkon ose tarracë. Të gjitha dhomat kanë TV kabllor, frigorifer, beres kafeje dhe banjo me dush dhe tualetin, dhe në disa raste të përfshijë një kuzhinë të pajisur plotësisht. Ndodhet 2,5 km nga një zonë private plazh pajisur me shtretër dielli dhe cadra, Hotel Imperial është një bar hotel me tarracë, dhe ofron udhëtime varkë dhe turne për tërheqjet lokale të tilla si vendin arkeologjik të Butrintit. Ajo është 100 metra nga dyqan ushqimore më të afërt, 16 km nga qyteti i Himarës, dhe 20 km nga Parkut Kombëtar të Llogarasë. E pajisur me një parkim falas private në vend, Imperial është e vendosur përballë stacioni i autobusit për autobusë në Himarë, Durrës, Sarandë dhe Vlorë.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Animali ammessi
 • Spiaggia privata
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Camere non fumatori
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback