Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në qendër të Shkodrës, Hotel Kaduku është i afërt me të gjitha vendet kryesore të qytetit dhe ofron një bar dhe restorant që i shërben ushqimet tradicionale dhe ndërkombëtare. Ajo ofron shërbime falas të tilla si të lirë Wi-Fi dhe parkim. Të gjitha dhomat në Hotel Kaduku kanë ajër të kondicionuar dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualetin lirë. Ju mund të përdorni biçikleta falas për të shqyrtuar rrethinat, edhe 4 km nga Kalaja e Rozafës dhe Liqenin e Shkodrës, e cila ka plazhe dhe shumë restorante ushqim deti, ndërsa plazhi me rërë i Velipojës është 30 km larg dhe ndershme të ndaluar drejtë jashtë. Dyqan ushqimore më të afërt dhe të tregut janë 400 metra larg dhe të njëjtën distancë ju do të gjeni një katran futbollit, edhe në 200 metra ka një palestër me spa. Autobusët ndaluar 50 metra nga hoteli, stacioni i trenit është 4 km larg, dhe Airport Tirana është 95 km larg.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback