Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. E vendosur në Gjirokastër (Gjirokastër), Hotel Kalemi 2 manar-miqësore dhe ofron një bar, WiFi e lirë në të gjitha fushat dhe parking privat në vend. Gjatë qëndrimit tuaj ju do të keni një TV ekran të sheshtë, disa dhoma të ketë një banjo private me vaskë të nxehtë dhe të tjerët ofrojnë pantofla dhe tualetin kompliment. Shtëpia mysafir ka një 24-orësh 24. Hotel Kalemi 2 është 25 km nga Saranda dhe 48 km nga Aristi.

 

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback