Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur të drejtën në plazh në Himare, Hotel Kolagji ofron një bar në vend, një restorant shuplakë dhe ajër të kondicionuar dhoma me lirë Wi-Fi. Të gjitha dhomat përfshijnë një ballkon me pamje në det, TV kabllor dhe një banjo private me dush, tualetin dhe peshqir, ndërsa apartamente të shfaqë një kuzhinë të pajisur plotësisht me zonën ngrënie. Hotel Kolagij gjithashtu ofron lavanderi dhe hekurosje e shërbimit, dhe parkim falas private në vend.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Fronte spiaggia
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback