Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Mariksel ndodhur në Ksamil, 200 metra nga plazhi kryesor të qytetit. Në Hotel Mariksel presin pritje të hapur 24 orë në 24, pa Wi-Fi, një restorant me tarracë, kopsht përreth, dhomë të përbashkët, ruajtjen valixhe, një shesh lojrash për fëmijë dhe parkim falas. Të gjitha dhomat janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë TV ekran të sheshtë, ballkon, zonë të vogël të ulur, dhe një banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualetin kompliment.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • Terrazza
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback