Posizione: Det
Tipo di struttura: Hotel
Tipo di alloggio: Dhomë
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Myrtaj është e vendosur në Sarandë, 29 km nga qyteti i Korfuzit dhe 36 km larg nga Glyfada. Strehim përfshijnë një TV, një banjo private me vaske ose dush, WiFi pa pagesë, dhe, në disa raste, një zonë të shtrojë dhe / ose të qytetit ose në det. Hotel Myrtaj është 34 km nga Paleokastritsa dhe 47 km nga Igumenica.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Animali ammessi
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback