Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel Rixhi ofron qasje të lirë WiFi dhe është vetëm 150 metra nga plazhi dhe rreth 2 km nga qendra e qytetit. Në Rixhi Hotel pritjes është e hapur 24 orë në 24, një bar, ruajtjen valixhe, shërbim hekurosje dhe një zonë lavanderi dhe parking privat, të arritshme në asnjë kosto shtesë. Dhoma me ajër të kondicionuar kanë një ballkon, TV kabllor, frigorifer dhe banjo me dush dhe tharëse flokësh.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Vicino al mare
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback