Posizione:
Tipo di struttura: Hotel
Tipo di alloggio: Dhomë

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Hotel S & B ofron strehim në Orikum. Free Wi-Fi është në dispozicion të gjithë në hotel dhe parkim falas private është në dispozicion. Disa dhoma kanë pikëpamjet e detit, lumit ose kopsht. Nuk është një TV të sheshtë.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback