Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Stefo hotel, ndodhet 150 metra nga plazhi, ofron qasje të lirë WiFi në vende publike. Dhomat janë të pajisura me TV kabllor, frigorifer, neto mushkonjë dhe banjo private me dush. Disa kanë ballkone dhe pamje në det, një kopsht, një sallë pritjeje komunale dhe parkim falas private. Ekziston edhe një restorant dhe një bar.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Ristorante
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback