Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në një zonë të qetë dhe të rrethuar nga një kopsht privat, Hotel Victoria është e vendosur të drejtë tjetër të liqenit të Ohrit, 2 km nga qyteti i Pogradecit. Ajo ofron falas Wi-Fi dhe parkim, dhe ka një bar-restorant që shërben kuzhinë shqiptare dhe ndërkombëtare. Dhomat janë të pajisura me TV kabllor, tavolinë, banjo private me dush dhe ballkon me pamje nga kopshti, dhe disa kanë një pamje e liqenit. Hoteli Victoria ju ofron me objektet Barbecue lirë dhe një plazh privat në liqen, me loungers dielli dhe cadra. Ajo gjithashtu do të jenë të lumtur për të rregulluar turne në këmbë në shoqërinë e një udhëzues, dhe peshkimit në liqen. Hoteli është 2 kilometra nga Kalaja e Pogradecit dhe 200 metra nga një dyqan ushqimesh dyqan dhe nga stacionet e trenit dhe autobusëve lokalë.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Spiaggia privata
 • Fronte spiaggia
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback