Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Kristina e Detit Shiko Suites ofron strehim me ajër të kondicionuar në qendër të Sarandës, 200 metra nga plazhi më i afërt. Të gjitha apartamentet kanë një ballkon me pamje nga deti, një frigorifer, një zonë të shtrojë me divan dhe një banjo private me dush dhe bidet. Vendosura brenda ecin distanca e disa restorante, kafene dhe dyqane, prona është 800 metra nga porti i Sarandës dhe 8 km nga Parku Kombëtar të Butrintit. Sea View Suites Kristina është gjithashtu 34 km nga Aeroporti in Korfuzit.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio lavanderia
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback