Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm. 4-star hotel në zemër të Tiranës, Hotel Mondial përmban një tarracë dielli me bar dhe pishinë tavanë dhe dhoma me ajër të kondicionuar strehim të mobiluar me WiFi të lirë. Në shumicën e rasteve me veshje të kuqe, TV satelitor, minibar, dhomat kanë një banjo private me tharëse flokësh dhe pantofla. Guests qëndruar në Hotel Mondial ofron përdorimin e lirë të sauna. Mëngjesi shërbehet çdo ditë në restorant nga mure hark, ndërsa një pije është shërbyer tarracë pishinë me pamje të qytetit. E përshtatshme të vendosura brenda ecin distanca nga pazarit dhe të biznesit rrethit, Hotel Mondial është 11 km nga aeroporti ndërkombëtar Nënë Tereza. Hoteli ofron parkim falas.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Terrazza
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • Snack bar
 • Minibar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Cassaforte
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories