Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në Durrës, vetëm 1.3 km nga porti, plazhi Pavaresia Apartament ofron strehim vetë-furnizim ushqimi me WiFi të lirë. Akomodimi përfshin një kuzhinë me një mikrovalë, një TV me kanale satelitore, një CD player dhe një banjo private me dush dhe bidet. Plazhi Apartament Pavaresia është 23 km në aeroportin më të afërt, në Tiranë.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • WiFi gratis
 • Parcheggio pubblico
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback