Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur të drejtë tjetër për disko Mango Beach Sarande, Përshëndetje Apartamente ofron strehim vetë-furnizim ushqimi, një ballkon të mobiluar dhe pa Wi-Fi. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar dhe të shfaqë një zonë rri kot me të sheshtë TV satelitor, aneks kuzhine, tavolinë ngrënie dhe një banjo me dush dhe tualetin kompliment. Në Talisman Apartamente ofron një restorant dhe një bar në vend, dhe një dyqan ushqimesh dyqan mund të arrihet me një shëtitje të shkurtër. Parku Kombëtar i Butrintit është 10 km larg. Free Parking privat, ndodhet 3 km nga portin e trageteve me lidhjet me Korfuzit dhe 38 km nga Aeroporti in Korfuzit.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Fronte spiaggia
 • Ristorante
 • Bar
 • Snack bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio lavanderia
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback