Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Residenca Cekodhima ofron falas Wi-Fi dhe një restorant, ajo është e vendosur në Radhimë, 10 km nga Vlora. Shërbime të tjera përfshijnë parkim falas private në vend. Akomodimi është ajër të kondicionuar dhe të pajisura me një TV të sheshtë. Disa njësi kanë një zonë ngrënie dhe / ose ballkon. Të gjitha njësitë kanë një kuzhinë me frigorifer dhe sobë. Bedding është ofruar. Residenca Cekodhima gjithashtu përfshin shesh lojërash për fëmijë. Guests mund të gëzojnë një pije në bar në vend.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • Spiaggia privata
 • Fronte spiaggia
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Cassaforte
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback