Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Rezidenca ndodhet ne Durres Durres, 2,6 km nga porti qytetit dhe 3.8 km nga Amfiteatrin e Durrësit. Feature në disa raste një zonë ngrënie dhe / ose një ballkon, çdo dhomë ka një kuzhinë me furrë, frigorifer, sobë dhe beres kafeje, një zonë të shtrojë, peshqir dhe një banjo private me bidet. Airport Tirana është 23 km larg.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Animali ammessi
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback