Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Dhomat e Riviera Rooms ndodhen në lagjen Stefanell, afer kendres e Himares dhe vetem 100 metra large bregut te detit.  Hoteli u ndertua ne vitin 2013, ka kapacitet 12 dhomash. Dhomat disponon nje krevat dopio dhe nje krevate teke, frigorifer, kuzhine edhe banjo private. Dhomat dhe banjot jane moderne, te stiluara ne menyre individuale dhe ofrojne te gjitha kushtet e nje hoteli  superior.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Fronte spiaggia
 • Vicino al mare
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Reception 24 ore su 24
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback