Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Filip Dhoma & Studios është e vendosur në verë, 40 km nga 40 km nga Vlora dhe Saranda. Ekziston edhe një parkim falas private në vend. Disa dhoma kanë një tarracë apo ballkon. Çdo dhomë përfshin një banjo private me vaske ose dush.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Giardino
 • Terrazza
 • Animali ammessi
 • Parcheggio privato
 • Disponibilità di camere familiari
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories