Posizione: Det
Tipo di struttura: Festa shtëpi
Tipo di alloggio: Apartament
Tipo di trattamento: Vetëm gjatë natës

Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.Penthouse me pamje nga deti ofron strehim në Sarandë, 29 km nga qyteti i Korfuzit. Guests nga tarracë. Wi-Fi është në dispozicion në të gjithë pasurisë. Kuzhinë është e pajisur me një furrë, një thotë dolli dhe një frigorifer dhe një kazan. Ekziston edhe një TV të sheshtë. Penthouse me pamje nga deti objektet e tjera përfshijnë një tarracë. Biciklete qira dhe makinave me qira janë në dispozicion në pronë dhe zona është e njohur për të hipur në kalë dhe scuba diving. Glyfada është 36 km larg nga apartament nën çati me pamje nga deti, ndërsa Paleokastritsa është 34 km larg nga prona. Guests mund të gëzojnë aktivitetet e ndryshme në zonën përreth, duke përfshirë çiklizmit, peshkimi dhe hiking.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Terrazza
 • WiFi gratis
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback