Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur 150 metra nga plazhi më i afërt që ofron sunbeds dhe cadra falas, shkëlqimin Hotel & Spa ofron një pishinë të hapur, një palestër, sauna dhe pa Wi-Fi në vende publike. Madhështia Hotel & Spa karakteristika dhoma me ajër të kondicionuar me shtretër shumë të gjerë, një divan, një TV të sheshtë kabllor, banjo private me dush, tharëse flokësh dhe tualetin kompliment dhe pamje nga malet apo detin. Disa dhoma kanë një ballkon private. Prona organizon një mëngjes shuplakë dhe një à la carte restorant dhe një bar që shërben snacks. Madhështia Hotel & Spa ka një shesh lojrash për fëmijët në vend dhe në një kosto shtesë, ofron spa dhe objekte Wellness. E pronës është 1.5 km nga stacioni i autobusit kryesore, 2 km nga qendra e Dhërmiut, 20 km nga Parkun Kombëtar të Llogarasë dhe 260 km nga Tirana, për të cilin mysafirët mund të përfitojnë nga një transferim për një pagesë shtesë.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Camera vista vista mare
 • Piscina all'aperto (stagionale )
 • Giardino
 • Terrazza
 • Spiaggia privata
 • Fronte spiaggia
 • Vicino al mare
 • Ristorante
 • Bar
 • Possibilità di colazione in camera
 • Snack bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Deposito bagagli
 • Servizio lavanderia
 • Cassaforte
 • Camere non fumatori
 • Disponibilità di camere familiari
 • Ascensore
 • Aria condizionata
 • Area fumatori
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback