Me ne ju kontaktoni në hotel pa tarifë agjenci vjen në dhe plotësoni formularin e mëposhtëm.E vendosur në ujore e Orikumit, Sunrise Resort ofron një restorant me një tarracë e gjërë dhe të lirë Wi-Fi në të gjitha dhomat. Dhoma e saj me ajër të kondicionuar të ketë një ballkon, TV kabllor, të sigurt, frigorifer dhe një banjo private me dush dhe tualetin. Sunrise Resort ofron një 24-orë në 24, një bar relaksuese dhe shesh lojërash për fëmijë. Prona ndodhet 18 km nga Parkut Kombëtar të Llogarasë dhe ofron parkim falas.

Contatta la struttura

Con noi contatti direttamente l'hotel senza spese di agenzia, compila il form


Invia Recensione

Campi obbligatori *

Posted In:

No reviews were found.

Map

Services

 • Terrazza
 • Spiaggia privata
 • Ristorante
 • Bar
 • WiFi gratis
 • Parcheggio privato
 • Servizio in camera
 • Reception 24 ore su 24
 • Servizio lavanderia
 • Cassaforte
 • Disponibilità di camere familiari
 • Aria condizionata
 • Favourited Hotels

    Nessun Preferito
  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Search in posts
  Search in pages
  Filter by Categories
  feedback